Sigarayı tek seansta bırakabilirsiniz!

Sigara bırakmada etkili yöntem! Rezonans teknolojisiyle tanışın.

Ne kadar içiyor olursanız olun siz de kolaylıkla sigarayı bırakabilirsiniz.

Sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmak mı istiyorsunuz?

Hemen bizi arayın.

Yoksunluk yaşamazsınız.

BAĞIMLILIKLARINIZDAN BİRLİKTE KURTULALIM.

Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır.

Rezonans terapileri, Wellness-Resonance teknikleriyle uygulanmaktadır.

madeingermany
Sigara bırakma seansında neler yapıyoruz?

Elektrikle ilgisi olmayan tamamen 4 adet pille çalışan bir cihaz kullanarak terapilerimizi yapıyoruz. Rahat ve ferah bir ortamda dinlendirici müzik eşliğinde el ve ayaklarınız altın kaplı elektrotlara temas etmiş halde rahat bir koltukta 45-55 dk oturarak seanslarımız yapılmaktadır. Yöntemimiz sigarayı bırakmanın en etkili ve en kolay yoludur. TEK SEANSTA sizi sigaradan kurtarmaktadır. Bu terapi sonrasında SİGARA İÇME İSTEĞİ tamamen kaybedilir.


TERAPİ HANGİ ETKİ İLE SİZİ SİGARADAN KURTARIYOR?

Sigara içerken akciğerleriniz yolu ile bir çok madde kanımıza geçer ve hücrelerimizin yüzeyine yapışırlar. Bu maddeler bizde sigara içme isteğini devamlı uyarırlar. Ayrıca birikim yaptığı yer ve madde özelliklerine göre damar sertliğinden, kansere kadar giden bozukluklara neden olurlar. Evrendeki tüm maddelerin kendilerine özgü rezonansları vardır ve etkilerini bu rezonasları ile yaparlar. Organizmamızda da sigaranın birikime neden olduğu maddelerin rezonansları bu etkileri meydana getirir. Dolayısıyla biorezonans seansları yoluyla bu maddelerin rezonansları kullanılarak terapi hedeflerine ulaşılır. Alman teknolojisi ürünü Biorezonans cihazımızla organizmadan temizlemek istediğimiz maddelerin özgün rezonans frekans dalgaları ters çevrilerek kişiye uygulanır. Bu şekilde iki etki elde edilir;

1) Sigara isteği oluşturan moleküller etkinliğini kaybeder.

2) Bu maddeler bağlı oldukları yerlerden koparılır.

Sigaradan kurtulmaya karar verdik ne yapacağız?

İlk öncelikle altın kural olan “gerçekten sigarayı hayatımdan çıkarmayı istiyor muyum? sorusunu içtenlikle kendinize sormanız gerekiyor. Cevabınız evet ise terapiden olumlu sonuç alabilirsiniz. Bu şekilde sigarayı bırakmak, sigaradan kurtulmanın en kolay yoludur. Randevunuza gelmeden kesinlikle sigarayı azaltmayınız veya bir daha içemeyeceğim diye çoğaltmayınız. Her zaman nasıl içiyorsanız o şekilde devam ediniz. Randevu günü seanstan 2-3 saat öncesinde terapimizin etkinliğini azaltabilecek olan çay, alkol ve içerisinde uyarıcı olabilen hiçbir ilaç ve madde almamız gerekir (bitkisel çaylar dahil). Seansa gelirken her zaman kullandığınız marka sigara ile birlikte eskiden kullandığınız başka markalar varsa onlardan da birer örnek beraberinizde getirmelisiniz. Ayrıca devamlı bulunduğunuz ortamda içilen sigaradan da örnek getirmeniz faydalı olacaktır.

Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Yapılıyor?

Randevunuza geldiğinizde sizden yanınızda getirdiğiniz sigara veya sigaralarınızı son kez yarısına kadar içmeniz istenecektir. Sigara veya sigaralardan geri kalan kısmını (külleri ile birlikte) size vereceğimiz özel cam şişeye koyuyorsunuz. Şişe içerisindeki, yıllar içinde sizin organizmanıza zarar veren tüm maddeleri ihtiva eden bu örneği biz cihazımıza tanıtıyoruz. Cihaz tüm bu bağımlılık oluşturan toksik ve zararlı maddelerin rezonans frekans dalga modellerini tespit ederek, bu frekans dalgalarını ters çevirir ve altın kaplama el/ayak elektrotlarına temas ederek 45-55 dk içerisinde size uygular. Cihaz sizi sigaradan kurtarmak için bu bu ters frekans dalgalarını size gönderirken aynı zamanda homeopatik bir sıvıya da gönderir ve onu bu dalgalarla yükler. Siz de seans sonrasında aklınıza sigara gelirse veya alışkanlık sonucu eliniz sigaraya giderse bu homeopatik sıvı spreyini dil altına ve alnınıza uygulayarak bu istek ve duygudan kurtulursunuz. Seans sonrası 10 gün için günde en az 2,5-3 Lt su içmeniz istenir.

Sigara Bırakma Seansından Sonra neler yaşayacağım?

Bilimsel olarak ta kanıtlandığı gibi sigara bağımlılıkların en az moleküler olduğu kadar psikolojik alt yapıları da vardır. Sigara bıraktırma seansı sonrasında kaybetmiş olduğunuz sigara içme isteğinizi bilinçaltına da yerleştirmek için 48 saat sonra sigaranızı yakıp 2 nefes almanız istenir. Buradaki amacımız artık sigara isteğinin ve sigaradan aldığınız zevkin kaybolduğunu sizin ve bilinçaltınızın deneyimleyerek görmesi ve psikolojik pekiştirmenin sağlanabilmesidir.


BU SEANS SONRASINDA SADECE SİGARADAN MI KURTULUYORUM?

Bu seans sonrasında size uygulanan bu ters frekans dalgaları yıllar içerisinde sizin üzerinizde sigaranın biriktirdiği zehirli ve toksik maddeleri (nikotin, katran vb) bağlandıkları yerlerden sökerek kan ve lenfe geçirir. Sizden de günde yaklaşık 3 litre su içmeniz istenerek bu toksik maddelerin atılımını kolaylaştırmanız istenir. Dolayısıyla sigara bırakma terapisi sonrası sadece sigaradan değil yıllar içerindeki sigara birikimlerinden de kurtulmuş oluruz. Bu etki metabolizmamızın daha iyi ve verimli çalışmasını, dokularımıza çok daha fazla kan gitmek suretiyle daha iyi beslenmesi sağlanarak (özellikle beyin) daha zinde yataktan kalkmamızı, günlük hayatta daha enerjik ve sağlıklı olmamızı sağlar. Sigara bırakma terapilerimiz bu kadar pozitif etkilerinin yanında bilinen ve raporlanmış hiç bir yan etkisi yoktur. Ancak sigara bırakma terapileri çocuklara, kalp pili olanlara ve hamilelere uygulanamaz.

Sigara bırakma amacıyla yapılan rezonans uygulaması tek seansta yapılmaktadır. Kişi devamlı kullandığı sigara ile merkezimize gelir. Kendisinden son sigarasını içmesi istenir. Bu son sigara içerisindeki bağımlık yapıcı tüm maddelerin rezonansı tespit edilir. Rezonans cihazı ile bu frekanslar ters çevrilerek kişiye geri gönderilir. Bu tek seans sonrasında kişi zorlanır ise bir destek seansı daha ücretsiz olarak yapılır. Bu uygulama sonrasında sigara içme isteği kaybolduğu gibi zaman içerisinde sigaranın yaptığı hasardan ve organlarımızda biriktirdiği toksik maddelerden de detoks yoluyla yavaş yavaş temizlenir. Rezonans cihazı pille çalışan, dolayısıyla elektriksel bir akım içermeyen bir cihaz olup sağlık üzerine bilinen hiçbir zararı yoktur.

Arayınız...