Alkol Bırakma Terapileri

Alkol bağımlılığına son vermenin etkili yollarından olan Biorezonans ile sıkıntısız, dertsiz Alkole son verin.

BAĞIMLILIKLARINIZDAN BİRLİKTE KURTULALIM.

Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır.

Rezonans terapileri, alanında en iyisi olan Wellness Resonance teknikleriyle uygulanmaktadır.

madeingermany
Biorezonans ile Alkol Bırakma Terapileri

Alkol bağımlılığına son vermenin en etkili yolu olan Biorezonans ile sıkıntısız, dertsiz Alkole son verin. Alkolü bırakma seansları Alkolü bırakma aşamalarında hiçbir sorun yaşamadan özel terapi yöntemi ile yaşama yeniden tutunun.

Yarını Beklemeyin!

Yaşadığımız her günün bir yarın olduğunu unutmayın. Ertelemeyin. Biorezonans teknolojisinin sizlere sunduğu eşsiz imkanlarla alkolü mazide bırakın. Merkezimizde alkol probleminizin birlikte üstesinden gelebiliriz.

Beyinde Değil Bedende

Alkol bağımlılığı her ne kadar sinir sistemimizde tahribat oluştursa da esas olarak alkol, fiziksel bir gereksinime dönüşür. Alkolü bırakmak için neler yapmalıyız? Alkolü kolay bırakmak için ilk basamak bu gereksinimi ortadan kaldırmak olacaktır.

Birlikte Başaralım

Alkole tamamen elveda demeniz, tek amacımızdır.

 Alkol tüketmeyi bırakmaya karar mı verdiniz? Fazlasıyla tükettiğinize ve bırakmanız gerektiğine mi inanıyorsunuz? Alkol kullanmak kendinizi kötü hissetmenize mi neden oluyor? Alkolden dolayı yaşamınızda olumsuzluklar mı meydana geliyor? Alkolü bırakma sürecinde yaşayacağınız olumsuzluklardan dolayı mı alkolün zararlarını görmek istemiyorsunuz? Alkolü bırakma karanını verdiniz ve profesyonel destek mi istiyorsunuz? ve daha fazlası…

Tamamen kurtulmak isteyenler…

Biorezonans terapilerinin tek amacı sizi alkolden tamamen kurtarmaktır. Bunun için ilk olarak sizin kesin bir şekilde “Artık istemiyorum!” demeniz gerekiyor. Alkol sorununa yol açan ruhsal nedenlerle ilgilenmeyi de göze almak zorundasınız. ALKOLÜ BIRAKMANIN YÖNTEMLERİ Terapilerimiz sayesinde alkolden kurtulma sürecini zorlanmadan, sıkıntı yaşamadan atlatabilirsiniz.

En önemli misyonumuz size bu süreci sıkıntısız atlatmaktır.

Alkolü bırakmak isteyenler…

ALKOLÜ BIRAKMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ ?

Seanslar sayesinde vücut artık alkole karşı olan bağını yitirir. Kişi, seanslardan sonra alkol almaya devam etse bile alkol artık keyif olmaktan çıkacaktır. Alkol almanın kişi için keyfi kalmadığından alkol giderek anlamsızlaşacaktır.

Terapinin sonucun kişi alkolü ister istemez azaltacaktır. Ancak bu noktada bu etkinin kalıcı olması için 3-6 ay gibi periyotlarda üç seans daha terapi alınması gerekmektedir

 Terapinin Etkisi:

Terapinin etkisi; kişinin alkolden daha kolay kurtulmasına ve alkol gereksinimini azaltmasına yardımcı olmasıdır. Seansın etkisi tıpkı sigara bırakma terapilerindeki gibi, ilk seansla birlikte başlamakta ve birkaç gün arayla yapılan toplam 6 seans sonunda da pekişmektedir. Terapinin tamamlanmasının ardından kişi alkol alma isteğinde net bir azalma hisseder. Şayet terapiden sonra kişi tekrar alkol alırsa alkol alırken eskiden olduğu kadar keyif almadığını ve dolayısıyla alkol almanın anlamsız hale geldiğini fark eder. Buna karşın terapinin ne oranda etkili olacağı kişinin alkole ne düzeyde bağımlı olduğuna ve bireyin “esasen neye ihtiyaç duyduğuna” göre değişir.

Sizin İçin Hangisi Daha Uygun?

Alkol sorunun hangi düzeyde ve bu sorunun sebep olduğu ruhsal problemlerin neler olduğuna göre farklı terapiler tavsiye edebiliyoruz. Çoğu kişide Quitt terapisi yeterli olmasına rağmen bazılarında psikolojik yapının iyileştirilmesine yönelik terapiler de kullanılabilir. “Alkolü bırakmak istiyorum” Şayet gereklilik hissediyorsanız psikolojik problemlerle alakalı kullandığımız diğer terapi yöntemlerini açıkladığımız sayfalarımıza göz atmanızı öneririz.

Terapi, bağımlılık yapan madde üzerinden gerçekleştirilen ve tamamen kendine özgü bir teknoloji kullanan biorezonans seanslarıdır. İçkiyi bırakma yöntemleri Terapinin gayesi, bağımlılık yapan maddeye karşı frekans temizliği yapılmasıdır. Frekans temizliğiyle ilgili maddeye karşı duyulan bağımlılık hissinde azalma gözlemlediğimiz gibi, ek olarak terapiyle birlikte bedende maddesel seviyede bir temizlik de uyarılır. Bu biorezonans seansları bir başka değişle detoks temellidir ancak bu durum sadece alkol üzerinden yapılan seanslarda geçerlidir.

Alkolü bırakmak için…

Tıpkı sigara bağımlılığına son vermeyi amaçlayan terapilerimizde olduğu gibi; alkol bağımlılığı bulunan kişilere yapılan terapi uygulamalarında da kişinin alkol alma isteğini azaltmakta, alınan alkol miktarını düşürmekte ve kişinin alkolden tamamen kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Bireyin alkol bağımlılık düzeyine bağlı olarak terapi uygulamaları alkolden geri dönmemek üzere, tamamen kurtulmaya yardımcı olabileceği gibi klasik yöntemlerle bir arada destek amaçlı da kullanılabilir. 4’er gün arayla gerçekleştirilen seanslardan oluşan ve toplamda 6 seans süren bu terapinin ne kadar süreceği, kişinin gösterdiği gelişime göre belirlenir.

Alkolü bıraktırmayı hedefleyen terapilerde tıbbi yaklaşımların da dahil olduğu klasik yöntemlerle birlikte, seansların destek olarak kullanılması önerilmektedir. Kişinin ruhsal sağlığıyla birebir ilişkili olan alkol bağımlılığında uzun süreli takip ve psikolojik tedavi yaklaşımlarını reddederek, sadece frekans silme terapileriyle sonuç bulmayı amaçlayan yaklaşımlarla başarı ancak sınırlı seviyede olabilir. Bir başka değişle bu terapilerde terapistin deneyimi, bağımlılıktan kurtulmayı amaçlayan kişi açısından çok önemlidir. Merkezimizde gerçekleştirilen alkol bırakma terapilerinde kişinin ruhsal durumu ve alkol bağımlılığı düzeyine göre Bach Çiçekleri gibi ruhsal yönelim terapileri önerilir.

Biorezonans terapilerinde maddelerin bedende sebep olduğu kimyasal etkilerden ziyade fiziksel (elektromanyetik etkiler) özellikler kullanılmaktadır. Maddeye özgü düşük frekanslı elektromanyetik enerjinin kullanımıyla madde etkisinin bedenden silinmeye çalışıldığı bu terapi; bağımlılık yapan maddenin yani alkolün cihaza konulması ve frekansının tespit edilmesinden sonra maddenin elektromanyetik titreşimlerinin bedenden silinmesidir. Bir başka değişle Quitt cihazına konan madde her ne ise frekans işlemi, o maddenin elektromanyetik etkisi üzerinden yapılır. Alkol bıraktırma terapilerinde cihaza konan madde, kişinin en sık tükettiği alkollü içkidir. Bu seanslar yaklaşık olarak 50 dakika kadar sürmekte ve birkaç gün arayla toplamda 6 seans uygulanmaktadır.

Kim için, hangi terapi…

Alkol bırakma terapilerinde seansların nasıl kullanılacağına, beraberinde başka desteklerin de kullanılıp kullanılmayacağına kişinin özelliklerine ve asıl olarak neye ihtiyaç duyduğuna bakılarak karar verilir ve diğer terapi şekillerinin de eklenmesi gerekebilir. 

Merkezimizde uygulanan alkol terapileri bağımlılar için özelleştirilmiş bir biorezonans frekans silme işlemidir. Seanslar 4 gün ara ile 3 seans şeklinde uygulanır. Daha fazla seansın gerekli olup olmadığına kişinin durumuna göre, daha sonra karar verilir. Kişi terapi sırasında sakinleşme ve rahatlama dışında bir şey hissetmez.

Alkol Bağımlığı nedir?

Alkol bağımlılığı, duygusal faktörler çevresel etkilerle gelişen özel bir madde bağımlılığıdır. Zaman içinde yaşam kalitesini düşüren ve ciddi hastalıklara sebep olan bir durumdur.

ALKOL BAĞIMLILIĞI kişiye özgüdür ve FREKANS TIBBI ve BİOREZONANS yöntemiyle kişiye özgü uygulanan terapilerle tedavi edilir. 

Alkol bağımlılığında ebeveyn faktörü önemli bir etkendir.

Güçlü ve dominant anne, zayıf ve etkisiz bir baba figürü alkol bağımlılığında önemli bir rol oynar.

Bununla beraber duygusal travmalar ve çevresel faktörler de  alkol bağımlılığının oluşmasını etkiler. Burada alkol zayıf olan ebeveynin yerini alarak, boşluğu doldurur.

Burada oluşan ebeveyn boşluğu genel olarak babadır.

Kişi alkol kullanarak eksik olan baba figürünü yerine koyar .

Bağımlı, alkol kullandığı zaman öz güvenini de yerine koyduğunu düşünür.

Bu yüzden tedavi seanslarında bağımlıya, sistem dizimleri terapisi ve gerekli psikoterapi seansları da uygulanır.

Tedavi süreci; frekans tıbbı ve psikoterapi yöntemi bir bütün olarak seanslar seklinde yapılır.

Tedavi süresince kişinin, bulunduğu sosyal ortamdan uzaklaştırılması ve kontrol edilmesi gereklidir.

Tedavi asla sosyal içiciliğe izin vermez.

alkol-2
alkol-1

Alkolü tamamen bırakmak isteyen veya azaltmak isteyen kişilere rezonans terapileri uygulanabilir. Bu terapi sonrasında üç temel etki oluşur.

1) Kişinin organizmasından kullanılan alkollü maddenin elektromanyetik frekansı silinerek alkolden alınan zevk azaltılır veya tamamen yok edilir.

2) Alkolün özellikle karaciğere ve diğer organlar verdiği belli bir derecenin altında zararlar azaltılarak, büyük ölçüde ortadan kaldırılır. Aynı zamanda terapinin detoks etkisi nedeniyle alkol kullanımı nedeniyle olan birikmiş toksik maddelerden de organizma temizlenir.

Alkolü bıraktırmayı hedefleyen terapilerde tıbbi yaklaşımların da dahil olduğu klasik yöntemlerle birlikte, seansların destek olarak kullanılması önerilmektedir. Kişinin ruhsal sağlığıyla birebir ilişkili olan alkol bağımlılığında uzun süreli takip ve psikolojik tedavi yaklaşımlarını reddederek, sadece frekans silme terapileriyle sonuç bulmayı amaçlayan yaklaşımlarla başarı ancak sınırlı seviyede olabilir. Bir başka değişle bu terapilerde terapistin deneyimi, bağımlılıktan kurtulmayı amaçlayan kişi açısından çok önemlidir. Merkezimizde gerçekleştirilen alkol bırakma terapilerinde kişinin ruhsal durumu ve alkol bağımlılığı düzeyine göre Bach Çiçekleri gibi ruhsal yönelim terapileri önerilir.

Biorezonans terapilerinde maddelerin bedende sebep olduğu kimyasal etkilerden ziyade fiziksel (elektromanyetik etkiler) özellikler kullanılmaktadır. Maddeye özgü düşük frekanslı elektromanyetik enerjinin kullanımıyla madde etkisinin bedenden silinmeye çalışıldığı bu terapi; bağımlılık yapan maddenin yani alkolün cihaza konulması ve frekansının tespit edilmesinden sonra maddenin elektromanyetik titreşimlerinin bedenden silinmesidir. Bir başka değişle Quitt cihazına konan madde her ne ise frekans işlemi, o maddenin elektromanyetik etkisi üzerinden yapılır. Alkol bıraktırma terapilerinde cihaza konan madde, kişinin en sık tükettiği alkollü içkidir. Bu seanslar yaklaşık olarak 50 dakika kadar sürmekte ve birkaç gün arayla toplamda 6 seans uygulanmaktadır.

Kim için, hangi terapi…

Alkol bırakma terapilerinde seansların nasıl kullanılacağına, beraberinde başka desteklerin de kullanılıp kullanılmayacağına kişinin özelliklerine ve asıl olarak neye ihtiyaç duyduğuna bakılarak karar verilir ve diğer terapi şekillerinin de eklenmesi gerekebilir. 

Merkezimizde uygulanan alkol terapileri bağımlılar için özelleştirilmiş bir biorezonans frekans silme işlemidir. Seanslar 4 gün ara ile 3 seans şeklinde uygulanır. Daha fazla seansın gerekli olup olmadığına kişinin durumuna göre, daha sonra karar verilir. Kişi terapi sırasında sakinleşme ve rahatlama dışında bir şey hissetmez.

Alkol Bağımlığı nedir?

Alkol bağımlılığı, duygusal faktörler çevresel etkilerle gelişen özel bir madde bağımlılığıdır. Zaman içinde yaşam kalitesini düşüren ve ciddi hastalıklara sebep olan bir durumdur.

ALKOL BAĞIMLILIĞI kişiye özgüdür ve FREKANS TIBBI ve BİOREZONANS yöntemiyle kişiye özgü uygulanan terapilerle tedavi edilir. 

Alkol bağımlılığında ebeveyn faktörü önemli bir etkendir.

Güçlü ve dominant anne, zayıf ve etkisiz bir baba figürü alkol bağımlılığında önemli bir rol oynar.

Bununla beraber duygusal travmalar ve çevresel faktörler de  alkol bağımlılığının oluşmasını etkiler. Burada alkol zayıf olan ebeveynin yerini alarak, boşluğu doldurur.

Burada oluşan ebeveyn boşluğu genel olarak babadır.

Kişi alkol kullanarak eksik olan baba figürünü yerine koyar .

Bağımlı, alkol kullandığı z.

Arayınız...