KİLO VERME

Diyet yapmadan, ek egzersizlere gerek olmadan kilo verebilirsiniz.

BAĞIMLILIKLARINIZDAN BİRLİKTE KURTULALIM.

Merkezimizde maddenin moleküler ve psikolojik bağımlılıklarının yok edilmesine yardımcı Rezonans Terapileri uygulanır.

Rezonans terapileri, alanında en iyisi olan Wellness Resonance teknikleriyle uygulanmaktadır.

madeingermany
Biorezonans ile Nasıl Kilo Verilir:

Rezonans ile kilo verme terapileri temelde sigara bırakmaya benzer. Diyet yapmadan, ek egzersizlere gerek olmadan, doğal süreç içerisinde vücudun yüksek enerji içeren yiyeceklere karşı isteği azaltılır. Ortalama 45 dakika süren iki seans yapılır, çoğunlukla ilk seanstan sonra etkileri görülmeye başlar, iştah azalır. İki seans arasında dört günlük bir süre bulunur. Daha sonra gerek duyulursa üçüncü bir ek dengeleme seansı yapılır. Klasik uygulamanın yanı sıra gerekli durumlarda değişen sayıda da seans uygulanabilir, kaç seansın hangi aralıklarla uygulanacağı birlikte belirlenir. Üç hafta kadar sonra da alınan sonuçlar kontrol edilir.

Yöntem Nasıl Uygulanır:

Elektrikle ilgisi olmayan tamamen 4 adet pille çalışan bir cihaz kullanarak terapiler yapılmaktadır. Rahat ve ferah bir ortamda dinlendirici müzik eşliğinde el ve ayaklarınız altın kaplı elektrotlara temas etmiş halde rahat bir koltukta 45-55 dk oturarak seanslarımız yapılmaktadır. Yöntemimiz hızlı kilo verme ve zayıflama için en etkili ve en kolay yoludur.

İşlemin her hangi bir yan etkisi yoktur, kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan bir frekans silme yöntemidir. Kilo almanıza neden olan karbonhidrat grubu yiyecekler (pasta, börek, ekmek), şekerli, çikolatalı v.b yiyeceklerin frekansları QUİTT Biorezonans cihazı ile ters çevrilerek, özel tekniklerle ayna görüntüsü şeklinde geri verilir. Böylece dalga boyları birbirine ters iki frekansın birbirini söndürmesi, nötralize etmesi sağlanır. Sonuçta yemek yeme isteği doğal olarak azalır. Yapılan işleme kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisi diyebiliriz. Terapilerin metabolizma üzerinde de olumlu etkileri vardır. Metabolizma hızın arttırır, ödemi azaltır. İştahın kapanmasının yanı sıra özellikle göbek, bel çevresinde yağlanma azalır. Şeker düzeyinin düzenlenmesinde, varsa migren veya menapoz etkilerinin azalmasında da yardımcıdır. İkinci haftadan itibaren terapilerin etkiler gözlenir; hafiflemiş, uykular düzelmiş ve vücut ağrıları azalmış hissedilir.

Karbonhidratlar Üzerinden Yapılan Biorezonans Terapileri:

Biorezonans zayıflama seansları kişilerin hamur işlerine düşkünlüğünü ve iştahı azaltmanın yanı sıra, gluten intoleransının yarattığı problemlerin çözümünü sağlayarak metabolizmayı destekler. Unlu gıdalar üzerinden yapılan rezonans terapileri halsizlikten, psikolojik problemlere, migren ve geçmeyen baş ağrılarından, kronik bağırsak problemlerine kadar birçok sağlık probleminde belirgin düzelme yaratmaktadır. DİĞER GIDA SİLME TERAPİLERİ: Problemli olduğu düşünülen tüm gıda türleri için Biorezonans terapileri uygulanabilir.

1) Şekerli gıdalar, tatlılar,

2) Çikolata, meyveler (glisemik indeksi yüksek olanlar),

3) Kola, kahve, cips gibi gıdalar,

4) İnek sütü ürünleri (Laktoz intoleransı için),

5) Tuz v.b.

Bunun yanı sıra bağırsakta yaşayan bazı maya ve mantarların aşırı üremesi de bir çok sağlık problemine neden olmaktadır. Biorezonans terapilerinde bu istenmeyen organizmalar için de frekans silme uygulanmaktadır.

Rezonans terapi hedeflerimiz;

1) Bağımlılık oluşmuş, hızlı ve fazla enerji veren özellikle karbonhidrat grubu besin tüketimi isteğinden kurtulmak.

2) Vücutta depolanmış fazla enerjiyi yani yağ dokusunu azaltmak (zayıflatmak).

3) Metabolizmayı yavaşlatarak süreci zorlaştıran, enerji metabolizma bozuklukları yapan, psikososyal açıdan hedefe gidilmesini engelleyen sağlık durumlarının ortadan kaldırılmasına yönelik kişiye özel çözüm planı oluşturmak ve plana uygun terapiler uygulamak.

4) Bu zorlu süreçte her zaman yanında bulunarak danışanın devamlı desteklenmesi.

Ayrıca kilo verme sürecinde, yağların (trigliseridlerin) erime (yağ asitlerine hidrolizi) sürecinde dolaşıma fazla miktarda salınan serbest yağ asitleri de oksidasyona uğrayarak serbest radikaller dediğimiz vücut için toksik etkili ve zararlı molekülleri üretebileceklerdir. Bu durumla da kilo verme sürecinde bol su içmek çok önemlidir. 

Arayınız...